SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert Zapowiedzi

Moderat z nowym albumem i koncertami w Polsce

Moderat
Grupa Moderat wydaje swój nowy album oraz wraca do Polski na trzy koncerty!

Premiera płyty III już 1 kwietnia, natomiast 21 kwietnia niezwykłe trio rozpocznie mini tournee po Polsce. Zespół zagra w Poznaniu, Warszawie oraz we Wrocławiu. Muzyce Moderat podczas koncertów towarzyszyć będą widowiskowe wizualizacje.

Moderat - IIIModerat to jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów na taneczno-elektronicznej scenie ostatnich lat. Po kultowym już krążku II, Sascha, Sebastian i Gernot wracają z finałową częścią swej wspaniałej albumowej trylogii – wydawnictwem III.

Jedną z największych artystów Moderat jest umiejętność wykorzystania elektronicznych narzędzi dla osiągnięcia niemal orkiestrowego bogactwa dźwięku. Ich kompozycyjny talent idzie w parze z niezwykłą dbałością o każdy dźwiękowy detal i producenckim warsztatem wykształconym przez niemal 25 lat działalności w klubowym świecie. Nie zapominajmy, że kariera tego niezwykłego trio to nieodłączny fragment historii legendarnej już berlińskiej sceny rave. Te inspiracje nadal są niezwykle istotne na III – przetworzone i przefiltrowane przez indywidualną wrażliwość każdego z muzyków, przepięknie wybrzmiewają w nowoczesnej popowej formule.

Poznański koncert 21 kwietnia towarzyszy inauguracji festiwalu Enea Spring Break. Na Spring Break i show Moderat obowiązują jednak osobne bilety.

 

SPRING BREAK 2016 – SPRAWDŹ KTO WYSTĄPI W TYM ROKU!

 

Koncerty Moderat w Polsce:

21.04 – Poznań, Hala 2 MTP
22.04 – Warszawa, Progresja Music Zone
23.04 – Wrocław, Eter

 

Hi folks, One would think it gets easier but it never does.Moderat III – made of blood, sweat and tears will be out…

Posted by Moderat on 13 stycznia 2016