Loading
smolik kev fox
Zapraszamy na koncert Smolik / Kev Fox promujący nową płytę! Projekt wystąpi 20 listopada o godzinie 20:00 w poznańskim klubie Blue Note.

 

WYGRAJ ZAPROSZENIE NA KONCERT SMOLIK / KEV FOX W POZNANIU! 
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY…

 

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór L.O.O.T., który znalazł się na „4” SMOLIKA.

Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość z jaką Kev Fox występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze Smolikiem przy nagrywaniu utworu “L.O.O.T.” tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Obecnie KEV FOX i SMOLIK pracują nad wspólną płytą sygnowaną ich nazwiskami. Premiera jesienią. Pierwszy singiel to utwór „RUN”. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK z pewnością zabierze słuchaczy w niezwykłą podróż…

 

SMOLIK/KEV FOX

KIEDY: 20 listopada 2015, godz. 20:00

GDZIE: Blue Note, ul. Kościuszki 79, Poznań

BILETY: 45 zł (I pula), 55 zł (II pula) [pule biletów dostępne do wyczerpania]

 

 

Bilety dostępne: www.goodtaste.com.pl, www.bilety24.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl oraz sklepy sieci EMPIK, Saturn oraz Media Markt.

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y” width=900 height=450 ]

 

Top