SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Premiera

PREMIERA: Daniel Bloom – “Lovely Fear”

daniel bloom
Pierwszy producencki album Daniela Blooma – “Lovely Fear” , już w sprzedaży.

16 października nakładem Warner Music Poland do sklepów trafił pierwszy producencki album Daniela Blooma -“Lovely Fear”. Do współpracy przy projekcie Bloom zaprosił takich artystów jak Gaba Kulka, Tomek Makowiecki, Jon Sutcliffe (The Sulk), Marsija, Iwona Skwarek (połowa duetu Rebeka) oraz Mela Koteluk.

Pierwszym singiel zapowiadającym nowy materiał jest utwór Katarakta, w którym wokalnie udziela się Mela Koteluk. Do Katarakty powstał z rozmachem nakręcony teledysk, który ogląda się z zapartym tchem! Obraz w reżyserii Klaudiusza Chrostowskiego kręcono w Kwidzynie i w Warszawie, a wśród obsady pojawiają się takie nazwiska jak Maciej Zakościelny, Nastazja Gonera, Matylda Borcuch i Mela Koteluk.

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=IvjwTcbFkpE” width=900 height=450 ]

 

Jak wspominał Bloom w jednym z wywiadów, Lovely Fear jest jego płytą marzeń. Jak na razie nowy materiał zapowiada sie bardzo obiecująco. Z pewnością jest to jedna z najgorętszych premier tej jesieni. Pierwszy singiel z Melą Koteluk był strzałem w dziesiątkę, a już teraz możemy przesłuchać cały materiał!

daniel bloom okładka

 

Tracklista albumu “Lovely Fear” :

1. Hungry Ghost feat. Jon Sutcliffe
2. Looking Forward
3. How We Disappear feat. Gabriela Kulka
4. Katarakta feat. Mela Koteluk
5. Heartbreakers feat. Tomek Makowiecki
6. Addicted feat. Tomek Makowiecki
7. Lovely Fear feat. Iwona Skwarek (Rebeka)
8. Lemon Smile feat. Marsija

 

PREMIERA ALBUMU: 16 października