Zapowiedzi

Znamy datę premiery płyty “Smolik / Kev Fox”!

smolik kev fox
Poznaliśmy datę premiery i inne szczegóły dotyczące wspólnego projektu Smolika i Keva Foxa!

 

Dwie indywidualności, które łączy niesamowita pasja do pokonywania granic i odkrywania nowych przestrzeni artystycznych. Poznali się pięć lat temu na koncercie w Warszawie i natychmiast zamknęli się na klika dni w studiu, żeby dać upust wzajemnym fascynacjom muzycznym. W efekcie powstał utwór “L.O.O.T.”, który znalazł się na „4” SMOLIKA.

Postać Keva Foxa jest wciąż otoczona aurą tajemniczości, co ma swoje źródło w charakterystyce komponowanej przez niego muzyki. Zważywszy na częstotliwość z jaką Kev Fox występuje w naszym kraju, nietrudno o stwierdzenie, iż Brytyjczyk upodobał sobie polską publiczność. Współpraca ze Smolikiem przy nagrywaniu utworu “L.O.O.T.” tylko pomogła mu w kreowaniu własnej przestrzeni na naszym rodzimym rynku muzycznym.

KEV FOX i SMOLIK skończyli pracę nad wspólną płytą sygnowaną ich nazwiskami. Wreszcie poznaliśmy pierwsze szczegóły tego wydawnictwa, okładkę, tracklistę oraz datę premiery! Płyta ukaże się na sklepowych półkach już 23 października. Dzień wcześniej w warszawskim barze Studio, odbędzie się koncert premierowy. Pierwszym singlem tego wydawnictwa jest utwór „RUN”, który bardzo szybko zdobył serca słuchaczy. Misternie skonstruowane, pełne melancholii melodie, niepowtarzalny, hipnotyzujący, silny wokal FOXA przeciwstawiony minimalistycznemu brzmieniu gitary, i tak charakterystycznemu brzmieniu instrumentów wszelkich, za które odpowiada SMOLIK.

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=6BJ9IQl6f6Y” width=900 height=450 ]

 

 

smolik-kev-fox-u-iext30417211Tracklista albumu  “Smolik / Kev Fox“:

 

1. Run
2. Mind The Bright Lights
3. Regretfully Yours feat Y (Bokka)
4. Help Yourself
5. Hollywood feat Natalia Grosiak
6. Vera Lynn
7. Beautiful Morning
8. Little Older
9. Clocked

 

Premiera albumu – 23 października!

 

Koncert premierowy odbędzie się 22 października w warszawskim barze Studio. Bilety w sprzedaży od poniedziałku, 5 października!

 

Zobaczcie teaser, w którym Smolik i Kev Fox opowiadają o swojej współpracy.

Smolik / Kev Fox – Teaser #1:

[kad_youtube url=”https://youtu.be/nWow29roiz8″ width=900 height=450 ]