SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Debiuty Posłuchaj

Rosalie. – This Thing Called Love

Rosalie2small
Rosalie. właśnie debiutuje. W sieci pojawił sie jej pierwszy utwór “This Thing Called Love”, który napisała we współpracy z Mateuszem Gudelą, na codzień połową projektu Małe Miasta.


Przedstawiamy wam Rosalie., młodą, debiutującą właśnie artystkę. Muzycznie pomaga jej Mateusz Gudel (1/2 formacji Małe Miasta). To właśnie we współpracy z nim powstał kawałek „This Thing Called Love” mający zaznaczyć obecność nowego talentu na naszym rynku.

Rosalie., a właściwie Rosalie Hoffman, pochodzi z Berlina, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego r’n’b i hip-hopu lat ’80/’90 z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Efektem tego połączenia jest utwór „This Thing Called Love” wyprodukowany przez Mateusza Gudela (Małe Miasta).

Kawałek ten, jest na razie jedynym przejawem twórczości młodej artystki, jednak jeśli reszta materiału będzie tak udana, to Rosalie. ma spore szansę wypełnić lukę nie za bogatej krajowej sceny r’n’b. Jak wieść niesie, wokalistka pracuje nad kolejnymi utworami z Szattem i Mentalcutem, a efekty tych kooperacji usłyszymy już niebawem.

 

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=BeRDrpZ3u2E” width=900 height=450 ]