Zapowiedzi

Sam Smith zaśpiewa utwór do nowego Bonda.

sam smith 007 1
Sam Smith potwierdził, że to jednak on zaśpiewa utwór do nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda.

Zaraz po ogłoszeniu prac nad nowym filmem z serii, rozpoczęły się dyskusje kto zaśpiewa dla Jamesa Bonda. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, po tym jak do poprzedniego obrazu o przygodach agenta 007, Skyfall, tytułowy utwór z ogromnym powodzeniem wykonała Adele. Kto ma szansę jej dorównać? Wśród pierwszych typów pojawili się Sam Smith, Lana Del Rey, FKA Twigs, Elle Goulding, Ed Sheeran, a nawet Radiohead. Całkiem na poważnie brzmiały głosy, które wymieniały po raz kolejny samą Adele. Dziś nastąpiło rozwiązanie zagadki, Sam Smith potwierdził, że to on zaśpiewa do filmu o przygodach nowego Bonda.

Numer, który usłyszymy w obrazie Spectre nosi tytuł Writing’s On The Wall. Jego twórcami są Sam Smith i Jimmy Napes. Premiera nagrania została wyznaczona na 25 września. Film na ekranach polskich kin pojawi się 6 listopada.

W rozmowie z BBC Radio 1, Smith przyznał, że jest to jedna z najszybciej napisanych piosenek w jego karierze. Tekst utworu promującego przygody agenta 007 miał powstać w 20 minut.

 

To jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze. Mam zaszczyt ogłosić, że wykonam utwór promujący nowy film z Jamesem Bondem. Jestem podekscytowany tym, że mogę być częścią brytyjskiego dziedzictwa. Mam nadzieje, że piosenka się wam spodoba – czytamy na facebook’owym profilu artysty.

 

Czy Sam Smith przebije sukces Adele? Przekonamy sie juz 25 października!

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=StJLvbPIvTw” width=900 height=400 ]