SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Klipy

Igorilla prezentuje nowy singiel “Złe Rzeczy” [klip]

fot. Julia Dunin

Do sieci trafił właśnie nowy utwór Igorilli, rapera znanego z energetycznej Mama Selity i bezczelnie funkowego Polskiego Karate. Singiel Złe Rzeczy zapowiada solowy album nad którym obecnie pracuje artysta.

“Chcę zrobić coś zupełnie innego niż w macierzystych projektach, pokazać zupełnie inną twarz, niż ta do której przyzwyczaili się fani.” – przekonuje raper. – „Złe Rzeczy to wciągająca, pełna napięcia i podtekstów opowieść o pożądaniu i ciemnej stronie relacji damsko-męskich. W zalewie ckliwych i płytkich piosenek o miłości, które atakują nas z każdej strony, ten kawałek jest jak antidotum. Wszyscy czasem potrzebujemy uwolnić zwierzęcą część naszej natury i zrobić jakieś Złe Rzeczy.”

Muzyka i potężne brzmienie produkcji to zasługa NoEchoes, producenta zakochanego w niskich częstotliwościach i analogowych syntezatorach. Warszawski muzyk i producent, którego twórczość oscyluje wokół electropopu oraz future beats, znany jest również z zespołu Mama Selita (gitara).

Za klip do Złych Rzeczy odpowiada ekipa WOW Pictures. Bohaterką klipu poza Igorillą jest K8 (Kasia Daniol) – znana, stołeczna fotomodelka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ