SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Koncerty

Chelsea Wolfe ponownie w Polsce

 Autor: Stanisław Bryś 

Organizatorzy koncertów klubowych jesienią nie próżnują. Jeśli myślałeś, że wszyscy możliwy wykonawcy już zapowiedzieli swój występ nad Wisłą, grubo się myliłeś. Agencja Go Ahead we współpracy z P.W. Events odsłania kolejne wydarzenie, na które warto zbierać pieniądze. W listopadzie Polskę odwiedzi Chelsea Wolfe!

Przez krytyków bywa nazywana nadzieją współczesnej muzyki eksperymentalnej. Amerykanka nie bawi się bowiem w schematyczność. Jej inspiracją są nie tylko elementy metalu, stare horrory od Lovecrafta, ale i skandynawski folk. Wraz z gitarą, wizualizacjami i przeszywającym, charakterystycznym głosem Chelsea Wolfe robi na scenie niezwykłe widowisko, które trzeba zobaczyć na żywo.

Okazja do tego nadarzy się już za kilka miesięcy. Po zeszłorocznym koncercie na OFF Festival wokalistka wraca do Polski, żeby promować swoją najnowszą, czwartą już płytę Abyss. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że premierowe piosenki zasługują na szczególną uwagę.

Kiedy możemy się o tym przekonać? Artystka zagra 10 listopada w warszawskim klubie Proxima, a dzień później w poznańskim Blue Note. Bilety do nabycia przez oficjalną stronę P.W. Events, a także w punktach stacjonarnych.

Dołącz do wydarzeń na Facebooku:
Warszawa: https://www.facebook.com/events/898012376944727/
Poznań: https://www.facebook.com/events/1099791933382136/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ