Loading


Lord & the Liar to już czwarty projekt muzyczny, który zasila line-up pierwszej edycji Ł Festival w Łowiczu.

Ł Festival to nowa impreza muzyczna, która odbędzie się 22 sierpnia w Łowiczu. Nie jest założeniem organizatorów, aby w pierwszej jej edycji tworzyć wielkoformatowe wydarzenie. Główny nacisk kładziony zostaje na polskie, młode, alternatywne zespoły, które swoją twórczością składają słuchaczom wartościowe muzycznie propozycje.

Ogłoszone zespoły:
Magnificent Muttley 
Stardust Memories

Bobby The Unicorn

Lord & the Liar 

Lord & the Liar to Paweł Swiernalis, twórca tekstów, muzyki i aranżacji. Ten młody, nonszalancki arogant-songwriter śpiewa historie o życiu, nocnych przygodach i trudnych relacjach męsko-damskich.

Gatunki w jakich oscyluje muzyka Pawła to psychodelic/jazzy/blues, obijające się o alternatywę. Teksty utworów śpiewane są zarówno w języku polskim jak i angielskim. Na koncercie wystąpi ze swoimi Kłamcami – Wojciechem Dopierałą, Kubą Piętą i Adamem Fordonem. Czwórka muzyków zabiera słuchaczy na godzinną opowieść pełną strachu, złudzeń i humoru noir. Dźwięki gitar, elektroniki, trąb, perkusji i akordeonu przyrównywane są do koncertów Nicka Cave, Toma Waitsa, czy też Morphine, a teksty Pawła przywołują historię, których nie powstydziliby się najlepsi story-tellerzy.

Dodaj komentarz

Top