SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Ł Festival

Magnificent Muttley pierwszym ogłoszonym zespołem, który zagra podczas Ł Festival

Na polskiej mapie muzycznej, pojawia się nowe wydarzenie – F Festival, który odbędzie się pod koniec sierpnia w Łowiczu. Poznaliśmy pierwszy zespół, który zagra podczas festiwalu!Ł Festival to nowa impreza muzyczna, która odbędzie się 22 sierpnia w Łowiczu. Nie jest założeniem organizatorów, aby w pierwszej jej edycji tworzyć wielkoformatowe wydarzenie. Główny nacisk kładziony zostaje na polskie, młode, alternatywne zespoły, które swoją twórczością składają słuchaczom wartościowe muzycznie propozycje.

Pierwszym ogłoszonym wykonawcą łowickiej imprezy zostaje warszawski zespół:
Magnificent Muttley

Magnificent Muttley – rockowe trio okrzyknięte jednym z najlepszych zespołów młodej rockowej sceny. Sensacyjni zwycięzcy konkursu młodych talentów na festiwalu w Jarocinie, oraz zdobywcy nagrody Instytutu Adama Mickiewicza “Boarder Breaker” dla zespołu z największą szansą na zagraniczną karierę. Ich muzyka łączy w sobie wszystko, co najlepsze w muzyce rockowej. Ostre gitarowe riffy, melodyjne wokale, dużo improwizacji i bezkompromisowe pierdolnięcie.

Na początku maja odbyła się premiera ich kolejnej płyty. Rear Window grupa postanowiła nagrać i wydać zupełnie sama, bez pomocy producenta i managementu. Masteringiem albumu zajął się Gavin Lurssen, który współpracował z takimi gwiazdami jak BB King, Tom Waits, Queens Of The Stone Age czy Foo Fighters.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ