SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Olsztyn Green Festival

Olsztyn Green Festival 2015. Poznaliśmy pierwszych artystów.


Organizatorzy Olszyn Green Festivalu przedstawili pierwszych artystów tegorocznej edycji. Zagrają m.in. Fisz Emade Tworzywo, Skubas, Curly Heads i Julia Marcel.

Poznaliśmy część wykonawców, którzy zaprezentują się na scenie nad brzegiem jeziora Ukiel podczas tegorocznej edycji Olsztyn Green Festival. Będą to: Fisz Emade Tworzywo, Julia Marcell, Curly Heads, Natalia Przybysz, Maria Peszek, Pablopavo, Kamp!, Skubas oraz Anita Lipnicka, która w Olsztynie zaprezentuje premierowe utwory z nowej płyty. Pełny line-up poznamy w przeciągu  najbliższych 3 tygodni.

Olsztyn Green Festival to pierwszy w Polsce festiwal muzyki i “zielonego” stylu życia na festiwalowej mapie Polski. Już 14-15 sierpnia 2015 roku na terenie zmodernizowanej plaży miejskiej nad jeziorem Krzywym w Olsztynie odbędzie się 2. edycja wielkiej imprezy muzycznej stworzonej dla festiwalowiczów, którzy cenią sobie kontakt z naturą oraz dobrą muzykę.
W czasie dwudniowego wydarzenia oprócz koncertów nie zabraknie atrakcji dla rodzin z dziećmi oraz wszystkich zainteresowanych ekologią, zdrowym trybem życia i aktywnością fizyczną.

Poprzez gry, warsztaty oraz wykłady chcemy szerzyć edukację o podstawowych zasadach ekologii, zrównoważonego rozwoju i recyclingu. Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie w jednej ze stref: Co Jest Grane Zone, Water Zone oraz Green Zone.

Impreza jest wydarzeniem cyklicznym na stałe wpisanym w kalendarz koncertów letnich w Polsce. Olsztyn Green Festival to jednocześnie doskonała okazja do poznania terenów warmińsko-mazurskich oraz promowania wielokulturowości, tolerancji i ekologii.

 Olsztyn Green Festival 2015 
Plaża miejska nad Jeziorem Krzywym
 14-15 sierpnia 

Wystąpią:


Fisz Emade
Julia Marcell
Curly Heads
Skubas
Kamp!
Pablopavo
Natalia Przybysz
Anita Lipnicka
Maria Peszek

… i inni

Bilety:
Karnet dwudniowy – 40 zł przedsprzedaż / 45 zł w dniu imprezy
Bilet jednoniowy – 25 zł przedsprzedaż / 30 zł w dniu imprezy

Bieżące informacje na temat wydarzenia, regulamin imprezy oraz szczegóły o biletach można znaleźć na stronie www.olsztyngreenfestival.com lub na www.facebook.com/olsztyngreenfestival.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ