Loading Autor: mowmisandra


Red Bull Academy Weekender już w połowie kwietnia po raz drugi zagości w stolicy.Druga edycja tego weekendowego festiwalu w Warszawie będzie miała miejsce w dniach 16-18 kwietnia. W czasie tych 3 dni na 5 scenach min.: na scenie plenerowej  przed Pałacem Kultury i Nauki oraz we wnętrzach Teatru Dramatycznego i Teatru Studio wystąpi w tych dniach ponad 30 artystów. 

Line up tegorocznej edycji tego warszawskiego festiwalu prezentuje się następująco: 
Buraka Som Sistema, Brandt Brauer Frick, Kindness, Steve Nash i jego Turntable Orchestra, Dorian Concept, Stalley, Beat Spacek, Cid Rim, Andy Votel, Electric Wire Hustle, Evain Christ, Mumdance + Novelist i Nick Hook. 


Polską scenę reprezentować będą: Catz ‘n Dogz, Czarny HIFI, DU:IT, Kuba Sojka, Sonnenberg, Mic Ostap, Michał Lewicki, Ptaki, SLG, The Very Polish Cut Outs i We Draw A.

Oprócz koncertów możemy liczyć także na liczne projekty specjalne takie jak: Albo Inaczej, w ramach którego Zbigniew Wodecki i Ewa Bem zaśpiewają klasyki polskiej muzyki hip-hop, a Katarzyna Nosowska przedstawi swoje utwory w elektronicznych aranżacjach. Do tego Daniel Drumz i Mr. Krime wspólnie zagrają materiał z płyty Untold Stories. Po raz pierwszy również będziemy mogli usłyszeć na żywo projekt HV/NOON w ramach którego duet ten zaprosił wielu gości i razem z nimi zaprezentują materiał ze swojej płyty. Tego nie można przegapić !Karnety 3-dniowe, 2-dniowe oraz 1-dniowe na poszczególne dni festiwalowe dostępne są w sprzedaży internetowej i stacjonarnych punktach sieci Eventim. Dodatkowo przygotowana została specjalna oferta dla uczestników programu Red Bull MOBILE Collect w postaci ekskluzywnych opcji wstępu na festiwal.

Dodaj komentarz

Top