SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Zobacz

Premiera debiutanckiego albumu SISTER WOOD / Zobacz: ‘These Words’ [klip]

Premiera debiutanckiego albumu SISTER WOODS – Langauge Barriers. Zobacz najnowszy klip zespołu.W dniu premiery debiutanckiego albumu SISTER WOOD – Langauge Barriers, zespół zaprezentował również teledysk do utworu These Words.

Za teledysk do nowego singla odpowiedzialny jest Michał Braum – nominowany do Fryderyka za teledysk Artura Rojka – Beksa. Obraz został zrealizowany według pomysłu zespołu. Na planie klipu członkowie SISTER WOOD spotkali się ze swoimi znajomymi, żeby pod okiem profesjonalnego trenera wspólnie popracować nad zaufaniem w grupie.

Sister Wood to trio złożone z polskich i brytyjskich muzyków – Łukasza Moskala, Rachel Wood i Sarah Wood. Sarah i Rachel to siostry pochodzące z Wielkiej Brytanii, tworzą i występują razem od ponad 10 lat. Łukasza Moskala nie trzeba specjalnie przedstawiać to charyzmatyczny perkusista udzielający się w takich zespołach jak Zakopower, czy w solowym projekcie Nosowskiej. Muzyków połączyło zamiłowanie do podobnej muzyki, zbliżona wrażliwość i chęć stworzenia czegoś nowego – tak właśnie powstał zespół Sister Wood.


Tracklista albumu Langauge Barriers:

1. Under Covers
2. Rasika
3. Solace
4. These Words
5. Self Sabotage
6. Slow Mover
7. Emmanuel
8. Language Barriers
9. My Lord

10. Life of Una

Album dostępny w:
– Kayax.net: http://bit.ly/1Evj1LZ
– Empik.com: http://bit.ly/1xj4dD6
– Merlin.pl: http://bit.ly/1964CwT
– iTunes: http://apple.co/1OqcCcM
– Spotify: http://spoti.fi/1CKbgFa
– Deezer: http://bit.ly/1CKbhcl
– WiMP: http://bit.ly/1EIGiwh


ZOSTAW ODPOWIEDŹ