» » Temples i Drenge dołączają do składu 4. edycji Soundrive Fest!

Temples i Drenge dołączają do składu 4. edycji Soundrive Fest!W ostatnich dniach w sieci pojawiły się kolejne zagadki dotyczące artystów, którzy wystąpią w ramach gdańskiego festiwalu. Organizatorzy potwierdzili, że w dniach 3-5 września na scenie klubu B90 zobaczymy dwa brytyjskie zespoły – Temples i Drenge. 

W ostatnich dniach na portalu www.soundrive.pl pojawiły się krzyżówki, w których zaszyfrowane były nazwy kolejnych artystów 4. już edycji jednego z najciekawszych, alternatywnych, polskich festiwali. W poniedziałek 16 marca, na antenie Radia Gdańsk, Arek Hronowski, organizator festiwalu, oficjalnie potwierdził, że na początku września na scenie klubu B90 zobaczymy kolejne bandy z wysp brytyjskich: Temples, nazwany przez brytyjski magazyn NME „jednym z objawień na współczesnej scenie psychodelicznej” oraz Drenge – zespół rockowy, zapowiadający na kwiecień premierę drugiego w swojej karierze krążka Undertow.

Miesiąc temu pomysłodawcy festiwalu, za pomocą rysunkowych rebusów, ogłosili w sieci pierwszych wykonawców: Glass Animals, All We Are, East India Youth oraz Gengahr. CZYTAJ WIĘCEJ!

Karnety 3 dniowe w cenie 100zł już w sprzedaży!

Soundrive Fest to jeden z najbardziej obiecujących festiwali prezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną. Podczas wydarzenia występują głównie młode, obiecujące zespoły z całego świata, a każda edycja zwieńczona jest występem gwiazdy sceny alternatywnej. Soundrive Fest otrzymał także nominację w kategorii Festiwal & Wydarzenie Roku 2014 portalu SO!MUSIC.

Zostaw Komentarz