SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Idź na koncert

Natalia Nykiel – Bądź dużyNatalia Nykiel odkrywa drugi singiel debiutanckiej płyty Lupus Electro. Posłuchajcie utworu Bądź duzy

Zobacz koncert Natalii Nykiel na żywo. Artystka wystąpi w niedzielę 30.11 podczas Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane w Warszawie.

Pojawienie się na rynku zaskakującego albumu Natalii Nykiel (premiera 23 września 2014) zostało zauważone przez wszystkie opiniotwórcze media muzyczne w kraju. Zaskakująca dojrzałość debiutantki, muzyczna świadomość oraz odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek na gruncie rodzimego electropopu, sprawiły, że płyta została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem tego roku.
Artystka ogłosiła, że drugim po Wilku singlem z albumu Lupus Electro będzie utwór Bądź duży. Muzykę do utworu skomponował wspólnie z Natalią producent płyty Fox (Michał Król). Słowa napisał Budyń (Jacek Szymkiewicz) – lider zespołu Pogodno.

Bądź duży to krzyk dziewczyny, która zdaje sobie sprawę, że zasługuje na więcej niż to, co oferuje jej codzienność. Jak mówi Natalia: To nie do końca piosenka o dorastaniu. To raczej utwór mówiący o potrzebie niepewności i niewiadomej w życiu, która determinuje nas do podejmowania ryzykownych decyzji.

Zafascynowana elektronicznymi brzmieniami wokalistka zdaje się udowadniać, że jej wilcze serce wciąż potrzebuje nowych wyzwań. Pytana o momenty, w których jej serce bije najmocniej odpowiada krótko: „To nie bicie. To beat”.

Premiera radiowa utworu odbędzie się 6 grudnia na antenie radiowej Trójki. Przedpremierowo artystka zaprezentuje go na żywo już w tę sobotę podczas gościnnego występu w półfinale „The Voice of Poland” w TVP2.

W niedzielę 30.11 Natalia zaprezentuje również koncertową odsłonę Lupus Electro podczas Europejskich Targów Muzycznych Co Jest Grane! Koncert odbędzie się na scenie w PKiN o godz. 17:00. Informacje o biletach na stronie organizatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ