SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Pif Paf Music Festival

Pif Paf Music Festival zagra po raz trzeci!

Trzecia edycja Pif Paf Music Festival odbędzie się w Gdyni 25-26 października. Zaprasza SO!MUSIC!

Przez cały sierpień trwały zgłoszenia młodych zespołów. Następnie we wrześniu odbędą się eliminacje, które tym razem na Facebooku, a w październiku Pif Paf Music Festival. Organizatorzy wydarzenia działają, spotykają się, myślą i kombinują, co zrobić, żeby było dobrze. Między innymi rozbudowują panele dyskusyjne, warsztaty.

Ceny biletów na Pif Paf Music Festival 2014
bilety jednodniowe: 15 zł w przedsprzedaży / 25 zł w dniu koncertu
karnet: 20 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu koncertu

Bilety można kupić w Empikach oraz na Eventim.pl

SO!MUSIC jest patronem Pif Paf Music Festival 2014! 

25 października
MAMA SELITA + młode kapele

Podczas pierwszego dnia zagrają cztery rockowe kapele z eliminacji internetowych oraz formacja Mama Selita z nową płytą Materialiści, która ukaże się w październiku. CZYTAJ WIĘCEJ! Warszawska formacja znana jest z rewelacyjnych występów na żywo i oryginalnie brzmiących nagrań. Grupa łączy melodyjne riffy, hipnotyzujący puls i charyzmatyczny wokal w bezkompromisową rockową muzykę, której nie daje się łatwo zaszufladkować.

26 października
TABU + młode kapele

Drugiego dnia na scenie zaprezentują się cztery rockowe kapele z eliminacji internetowych oraz Tabu, czyli reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Dziewięcioosobowy skład z Wodzisławia Śląskiego zaczarował ostatnio Przystanek Woodstock swoją rockandrollową mocą. Dzięki nim usłyszycie roots, reggae i ska. Ich teksty są bardzo osobiste, ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ