SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Soundrive Fest

Zapuść Żurawia na Soundrive Fest 2014


W czwartek 28 sierpnia na plaży w pobliżu warszawskiego Tematu Rzeka odbędzie się akcja miejska “Zapuść Żurawia na Soundrive Fest 2014”.

Niedzielna akcja ma na celu zaangażowanie ludzi we wspólną eko zabawę, budowę instalacji artystycznych (przypominających kształtem żurawie) oraz rozświetlenie Wisły po zmroku. W ten sposób obieramy kierunek na Gdańsk- miasto dobrej, alternatywnej muzyki. Podczas akcji będzie można także wygrać karnety na festiwal.ZABAWA
Akcja, która w sierpniu odbędzie się po praskiej stronie Wisły w okolicach Tematu Rzeka, połączy miłośników sztuki, muzyki oraz ekologii. W ciągu dnia podczas warsztatów będzie można samodzielnie wykonać ekologiczne Żurawie- łódki, które po zmroku w formie instalacji artystycznej rozświetlą brzeg Wisły i wraz z prądem ruszą do Gdańska.

EKOLOGIA
Całość instalacji artystycznej, złożona będzie z ekologicznych, biodegradowalnych materiałów. Akcja nie zaśmieca – jest przyjazna ekologii, bawimy się i odkrywamy alternatywną muzykę.

MUZYKA
Trzecia edycja Soundrive Fest odbędzie się na terenie Stoczni Gdańskiej w klubie B90. Soundrive Fest prezentuje najbardziej alternatywną muzykę i stawia na ekologię.

Przyjdź nad Wisłę, Zapuść z nami Żurawia i wygraj karnety na Soundrive Fest 2014!


28 sierpnia 2014, godz. 18:00, Temat Rzeka, plaźa przy Moście Poniatowskiego (po praskiej stronie).


Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/691051557652546/?fref=ts

ZOSTAW ODPOWIEDŹ