SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale FreeFormFestival

FreeFormFestival nie odbędzie się w przyszłym tygodniu!

Przykra informacja dla osób, które wybierały sie na FreeFormFestival… otóż festiwal w przyszłym tygodniu nie odbędzie się. Jak informują organizatorzy, wydarzenie zostało przeniesione na październik…


Kilka minut temu na profilu facebook FreeFormFestival pojawiła sie przykra informacja. Otóż Festiwal nie odbędzie sie w pryszłym tygodniu. Ze względu na nieoczekiwane trudności techniczne, niezależne od organizatora, które pojawiły się w ostatnich dniach, został przeniesiony na nowy termin. FreeFormFestival odbędzie się w dniach 3-4 października 2014.

Poniżej możecie przeczytać oświadczenie organizatorów.

ZMIANA TERMINU FESTIWALU!


Z przykrością informujemy, że ze względu na nieoczekiwane trudności techniczne, niezależne od organizatora, które pojawiły się w ostatnich dniach, jesteśmy zmuszeni przenieść FreeFormFestival na nowy termin. Festiwal odbędzie się w dniach 3-4 października 2014. O ewentualnych zmianach w line-upie poinformujemy Państwa w ciągu najbliższych 2 tygodni. Będą też nowe zagraniczne gwiazdy, więcej informacji wkrótce.


Nie ma konieczności wymiany biletów – wszystkie dotychczas zakupione bilety jednodniowe i karnety będą honorowane w nowym terminie festiwalu. Osoby, którym nie odpowiada nowy termin mogą dokonać zwrotu biletów w punkcie zakupu od wtorku tj. 6 maja.


Osoby, które zakupiły bilet na festiwal będą mogły uczestniczyć w specjalnym klubowym wydarzeniu z udziałem festiwalowych artystów w tym m.in. Trust, 9 maja w warszawskim klubie BASEN – więcej szczegółów w poniedziałek na http://facebook.com/freeformfestival i http://freeformfestival.pl/


Za wszystkie niedogodności przepraszamy,
Good Music Productions

ZOSTAW ODPOWIEDŹ