Loading

Wszyscy pamiętają niesamowity koncert Florence and the Machine podczas zeszłorocznej edycji Coke Live Music Festival w Krakowie. Fantastyczna atmosfera, tysiące fanów, przeszywający głos Florence. W tym roku zespół ponownie odwiedzi Polskę. Zagrają podczas Orange Warsaw Festival na Stadionie Narodowym. Fani przygotowali na tę okazję kilka akcji specjalnych.

Pierwsza z akcji związana jest z przywitaniem zespołu w Polsce oraz na scenie: przyniesienie ze sobą białych kartek z wielkim napisem WELCOME BACK, które wszyscy podniosą na samym początku koncertu, czyli wraz z wejściem zespołu na scenę, bez względu na to, jaka piosenka będzie rozpoczynała show.

Kolejna akcja dotyczyć będzie momentu, kiedy Florence wykona utwór You’ve Got The Love: przyniesienie na koncert wyciętych ze sztywnego papieru czerwonych serc, na których znajdzie się imię muzyka wchodzącego w skład zespołu Florence and the Machine. Serca zostaną uniesiona w górę podczas piosenki You’ve Got The Love.

Nie może zabraknąć także stałego elementu, czyli wianków oraz elementów z brokatem czy samego brokatu, który również wokalistka ma zawsze w trakcie koncertów.

Przypomnijmy, Florence and the Machine zagra drugiego dnia Orange Warsaw Festival, w sobotę 14 czerwca. WIĘCEJ O OWF!

Więcej informacji o akcjach przygotowanych przez polski fan club Florence and the Machine przeczytasz pod adresem: http://florenceandthemachine.pl/wordpress/akcjeowf2014/

Dodaj komentarz

Top