LoadingKlaxons, jedna z gwiazd tegorocznej edycji FreeFormFestival, zaprezentowali nowy klip do kawałka – There Is No Other Time. Nowy album zespolu – Love Frequency już niebawem!  Premiera krążka zapowiadana jest na 2 czerwca!

Londyńczycy z Klaxons na początku roku wrócili po trwającej trzy i pół roku muzycznej hibernacji ze swoim nowym kawałkiem – There Is No Other Time, a dziś światło dzienne ujrzał klip do tego utworu.

Indie-rockowe Klaxons z Wielkiej Brytanii po raz pierwszy zagrają w Warszawie. Będzie ich można zobaczyć 9 maja w ramach FreeFormFestival. Fani zespołu mogą liczyć na koncertową premierę ich trzeciego albumu “Love Frequency”. W Polsce pojawiali się do tej pory trzykrotnie: 4 października 2008 roku zespół wystąpił w Łodzi podczas Pepsi Vena Festival, 2 lipca 2010 roku na Open’er Festival w Gdyni oraz 4 czerwca wystąpili na Burn Selector Festiwal na krakowskich Błoniach.

Długo oczekiwany nowy krążek zespołu The Klaxons zatytułowany Love Frequency ukaże się w Europie 2 czerwca. Laureaci Mercury Music Prize z 2007 roku zakończyli sesję nagraniową wcześniej niż zakładali i zdecydowali o przesunięciu premiery wydawnictwa o 3 miesiące.

Tegoroczna edycja FreeFormFestival zapowiada się bardzo obiecująco! Oprócz Klaxons wystąpią jeszcze La Roux, Flight Facilities, Beats Friendly, Jon Hopkins, MØ, Charli XCX, Roosevelt, Evian Christ, Trust, Simian Mobile Disco, Xxanaxx, Skalpel i The Dumplings.

Karnety na FreeFormFestival 2014 można kupić za 160 zł do 15 marca. Następnie cena wzrośnie do 190 zł. W takiej cenie bilety będą dostępne do 15 kwietnia. Dzień później cena wzrośnie do 220 zł. Bilety jednodniowe pojawią się w sprzedaży od 15 marca.

Dodaj komentarz

Top