SO!MUSIC

NOWA STRONA MUZYKI

Festiwale Orange Warsaw Festival

Ella Eyre oraz Rita Ora zagrają na Orange Warsaw Festival 2014!

Po ostatniej promocyjnej wizycie w Polsce, nie musimy długo czekać, aby ponownie zobaczyć Elle Eyre. Wraz z Rittą Ora dołączyły dziś do grona artystów, którzy zagrają podczas tegorocznego Orange Warsaw Festival. Brytyjki wystąpią 14 czerwca – drugiego dnia festiwalu – na Warsaw Stage. 

Choć Ella Eyre nie wydała jeszcze studyjnej płyty, jest coraz bardziej rozpoznawalna przez wszystkich, którzy śledzą muzyczne poczynania debiutujących artystów. Brytyjka kojarzona jest głównie za sprawą międzynarodowego przeboju grupy Rudimental Waiting All Night oraz poprzez współpracę z Naughty Boy przy singlu Think About It.

Artystka zachwyciła także pierwszym solowym materiałem (ma na swoim koncie EPkę zatytułowaną Deeper). Mamy nadzieję, że już niebawem usłyszymy jej pierwszy długogrający krążek.

W weekend 28 lutego – 2 marca, dziewiętnastoletnia Ella odwiedziła po raz pierwszy Polskę. W ramach wizyty odbył się kameralny koncert w jednym z warszawskich klubów. Tym razem będziemy mieć okazję usłyszeć Ellę na dużej scenie.

Rita Ora, druga brytyjska wokalistka, która dołączyła do składu, prócz śpiewania realizuje się także jako aktorka, modelka i muza projektantów. Zadebiutowała świetnie przyjętym albumem “Ora” (2012), z którego pochodzą hity “R.I.P.” i “How We Do (Party)”. Na początku swojej kariery była nieustannie porównywana do Rihanny. Rita Ora wypracowała jednak własną markę. Rita Ora zagra w Polsce po raz pierwszy. Ostatnio Ora łączy muzykę z pracą na planie adaptacji “50 twarzy Greya”: w filmie Rita wcieli się w rolę Mii, siostry tytułowego bohatera.

Aktualny line Up Orange Warsaw Festiwal 2014
13 czerwca (piątek): 
Kings of Leon, 
Queens Of The Stone Age, 
Snoop Dogg, 
Pixies, 
The Pretty Reckless, 
Jamal, 
Ska-P
14 czerwca (sobota): 
Florence and The Machine, 
The Kooks, 
Hurts, 
Chase & Status, 
The Wombats,
Ella Eyre
Rita Ora
15 czerwca (niedziela): 
David Guetta, 
Kasabian, 
Bring Me The Horizon, 
Timbaland, 
Outkast, 
Limp Bizkit,
Chemia,
Miles Kane

ZOSTAW ODPOWIEDŹ